Autor textu MediaGuru
Dosavadní CEO společnosti Dentsu pro Česko, Slovensko a Maďarsko Petr Chajda
rozšiřuje svůj působnost i na Rakousko.
Společnost Dentsu mění svou organizační strukturu ve střední Evropě. Petr Chajda, dosavadní CEO pro Česko, Slovensko a Maďarsko, rozšiřuje své působení a přebírá vedení clusteru nově rozšířeného o Rakousko.
Nový cluster nese interní označení CASH, což je akronym pro Českou republiku (Czech Republic), Rakousko (Austria), Slovensko (Slovakia) a Maďarsko (Hungary). Sdružuje tak čtyři trhy, které pojí ekonomické, historické a logistické vazby. Cílem nové struktury, která vstoupila v platnost 1. července 2025, je dále posílit synergie a urychlit regionální růst.
Rakousko přináší nejen ekonomickou stabilitu a silné klientské vztahy, ale hraje také klíčovou roli jako most do německy mluvícího regionu.
-stk-
# Dentsu # personálie # lidé # CEO # Petr Chajda # Rakousko # cluster
Autor textu MediaGuru
Růst českého trhu marketingové komunikace byl v roce 2025 tažen nejen
mediálními, ale výrazně také nemediálními kanály, uvádí expertní
zpráva AKA.
Hodinové sazby komunikačních agentur v Česku letos meziročně vzrostly
zhruba o šest procent. Podle Asociace komunikačních agentur jde ale spíše
o pozvolnou korekci než plošné zdražení, trh dál brzdí tlak klientů na
rozpočty.
Zástupce CNN International Commercial Wallid Chamak označil CNN Prima News za
jeden z nejúspěšnějších projektů v rámci mezinárodní spolupráce.