Autor textu MediaGuru
Petr Sznapka střídá ve vedení stanic Českého rozhlasu Region a DAB Praha
Jana Mengera, který je ředitelem Regionálního vysílání.
Rada Českého rozhlasu na svém veřejném středečním zasedání na základě návrhu generálního ředitele Reného Zavorala jmenovala s účinností od 1. ledna 2022 do funkce ředitele regionálních studií Český rozhlas Region a Český rozhlas Rádio DAB Praha Petra Sznapku.
Regionální stanice Český rozhlas Region a Český rozhlas Rádio DAB Praha dosud řídil Jan Menger, který současně zastává post ředitele Regionálního vysílání.
Petr Sznapka působil 17 let ve vedoucích pozicích v oblasti marketingu, komunikace a reklamy. V letech 2006 až 2008 byl vedoucím vysílání české soukromé rozhlasové stanice Rádio Impuls. Poté působil osm let na pozici programového ředitele české privátní rozhlasové sítě Media Marketing Services, kde měl na starosti budování české sítě rockových rozhlasových stanic Rock rádio a zvyšování jejího podílu na trhu. Zároveň rozvíjel programovou i marketingovou strategii stanic. Před nástupem do Českého rozhlasu působil jako nezávislý marketingový konzultant a výkonný ředitel v marketingové a konzultační agentuře, která se zaměřuje na reklamní tvorbu a marketingovou komunikaci pro retailový segment.
-mav-
# lidé # Český rozhlas # Rada ČRo # management # Petr Sznapka # ČRo Region # ČRo DAB Praha
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.