Autor textu Kateřina Straková
Nová letní kampaň automobilky Peugeot, jež je zaměřena na propagaci rodinných vozů Peugeot 308 SW, 5008 a Partner Tepee, využívá partnerství s novým dílem oblíbené řady rodinných filmů – Doba ledová 4, která právě přichází do českých kin.
Partnerství s rodinnými filmy využila značka Peugeot k podpoře svých rodinných vozů v minulosti již několikrát: na mezinárodní úrovni se jednalo v loňském roce o film Tintinova dobrodružství, v předloňském roce o Toy Story 3, na lokální úrovni pak značka spolupracovala s českým filmem Kuky se vrací.
Cílem současné kampaně, jejíž hlavní sdělení zní: „Vše pro vaši tlupu“, je nabídnout rodinné vozy Peugeot s „mamutím dárkem“ v podobě autosedačky nebo střešního boxu a při financování s Peugeot Finance s možností prodloužené záruky a plné nádrže.
Kampaň poběží v televizi do konce června, v kině a printu do začátku srpna a po celé léto na internetu formou bannerové reklamy. Dále je připravena FB hra „Pomozte veverce chytit oříšek“, ve které je možné vyhrát mimo jiné i zájezd do Istanbulu. Kromě toho budou tematicky vyzdobeny showroomy u koncesionářů Peugeot.
Kampaň pochází od agentury Euro RSCG.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Pivo Krušovice na trh představuje nový půllitr od Ronyho Plesla, podpoří
ho kampaň s Bolkem Polívkou.
Ikea se stala absolutním vítězem 23. ročníku ocenění Mastercard
Obchodník roku 2025. Cenu veřejnosti, do níž se zapojilo téměř
156 tisíc lidí, obhájil Lidl.
Český paralympijský výbor zve diváky ke sledování paralympiády kampaní
se speciálně upravenými billboardy.