Autor textu MediaGuru
Pickerly rozšiřuje své portfolio klientů, nově k nim přidává Lejaan,
Day1 a We Hate Ironing.
Marketingová agentura Pickerly navázala v posledních týdnech spolupráci s trojicí značek. Do portfolia agentury nově přibývají prémiová značka ložního prádla Lejaan, progresivní čistírenská služba We Hate Ironing a inovativní health club Day1.
„Naší ambicí v Pickerly je dlouhodobě spolupracovat s klienty, kteří vnímají značku jako klíčové aktivum. V Lejaanu, Day1 i We Hate Ironing jsme našli partnery, kteří mají vysoké nároky nejen na produkt, ale i na způsob komunikace. A to je pro nás ideální výchozí bod,” říká Lukáš Cikánek, General Manager & Client Strategy Director Pickerly.
Lejaan je česká značka luxusního ložního prádla a domácího textilu, která vznikla v roce 2020 spojením expertízy z hotelnictví, architektury a designu. Název značky je anagramem iniciál zakladatelů Marcela Gecova, Jana Kmocha a Jana Bartoše. Pickerly si Lejaan vybrala jako vítěze výběrového řízení na svou marketingovou agenturu.
Na spolupráci s Pickerly navázaly také další projekty spoluzakladatelů Lejaan, konkrétně Day1 a We Hate Ironing. Day1 je prémiový health club sídlící v pražských Holešovicích, který propojuje fitness, fyzioterapii a longevitu pod jednou střechou. Za projektem stojí mimo jiné bývalí profesionální sportovci Marcel Gecov, Bořek Dočkal, Radim Vrbata a Tomáš Pekhart. Klub vznikl jako odpověď na rostoucí poptávku po integrované péči o tělo a zdraví, a inspiraci čerpá z globálních trendů personalizované péče o zdraví a výkon.
We Hate Ironing je pražská online čistírna a žehlicí služba, která staví na rychlosti, pohodlí a ekologickém přístupu. Nabízí door-to-door rozvoz do 24 hodin, pere, žehlí, čistí a balí výhradně do recyklovatelných obalů. Vedle B2C se zaměřuje i na rostoucí segment B2B klientely v pohostinství, službách nebo prémiovém retailu.
-stk-
# reklama # agentura # Pickerly # Lejaan # We Hate Ironing # Day1
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.