Autor textu Kateřina Straková
Pivní značka Pilsner Urquell jako partner české hokejové reprezentace připravila u příležitosti právě probíhajícího mistrovství světa v hokeji v Bělorusku interaktivní videotrénink.
Na YouTube kanále značky se mohou zájemci zapojit do tréninku hokejových reprezentantů, přepínat pohledy jednotlivých hráčů a zasoutěžit si o podepsané hokejové dresy. Kromě na YouTube je soutěž komunikována na webových stránkách značky, jejím FB profilu a prostřednictvím mediálního partnera idnes.cz a hokej.cz.
Interaktivní video bylo připraveno ve spolupráci s digitální agenturou Symblaze. Natáčelo se v polovině dubna, když byli hráči v České republice kvůli zápasům Euro Hockey Tour.
K hokejovému mistrovství připravila značka Pilsner Urquell také tematické multipacky, jejichž součástí je dárek – půllitr s logem mistrovství.
Speciální půllitr lze získat také ve vybraných partnerských hospodách za deset vypitých velkých piv. V ostatních vybraných hospodách, kde se točí plzeňský ležák, získají za pět půllitrů los, se kterým lze vyhrát buď zmíněný unikátní půllitr, další velké pivo zdarma nebo skleněný podtácek Pilsner Urquell.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Přímý přenos ze slavnostního zahájení zimních olympijských her
2026 sledovalo na sportovním kanále České televize 1,2 mil. diváků
starších 15 let a 1,25 mil. diváků starších 4 let. Šlo o nejlepší
výsledek večera a také celého pátečního dne. Stanice ČT zaznamenaly
v hlavním vysílacím čase necelý poloviční podíl na sledovanosti.
Celkový zásah slavnostního zahájení představoval 2,5 milionu diváků.
Jedná se o nejsledovanější zahájení od ZOH v Soči.
Marlenka se vrátila s kampaní do televize. Na svátek sv. Valentýna
připravila limitovanou edici Malinové medové kuličky.
Streamovací služba SkyShowtime zpřístupnila v Česku novou sekci s názvem
Kanály.