Autor textu Kateřina Straková
Agentura Ogilvy&Mather zvítězila ve výběrovém řízení na ATL komunikaci prestižní značky Pilsner Urquell. Se svou nabídkou tak porazila dosavadní agenturu Mark BBDO.
„Značka Pilsner Urquell je naší vlajkovou lodí, a proto jsme si dali na přípravě zadání výběrového řízení velmi záležet. Celkem se ho zúčastnily čtyři agentury, jejichž návrhy byly velmi profesionální. Právě kreativní koncept Ogilvy&Mather nejlépe naplňoval naši strategii a oslovil nás svým originálním řešením,“ řekl Jan Šolta, senior manažer značky Pilsner Urquell.
Na přípravě nabídky se podílel tým lidí agentury Ogilvy&Mather, do vítězného konce ji pak dotáhl Will Rust, Executive Creative Director, Graeme Murray, Strategic Planner, a František Mareš, Account Director.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Sněmovní mediální výbor zúžil počet kandidátů do Rady ČT na
18. Poslanecká sněmovna z nich nejdříve na dubnové schůzi vybere šest
nových radních České televize.
Zahraniční vysílání Českého rozhlasu čekají omezení kvůli snížení
financování ze strany ministerstva zahraničí. Změny se dotknou personálu,
jazykových mutací i rozsahu vysílání a zasáhnou i posluchače
v zahraničí.
# Aktuality # Lidé # TV & video
Pavel Brázda doposud působil na Primě jako kreativní lídr, od dubna se
stává kreativním ředitelem.