Autor textu MediaGuru
Pizza Hut v současnosti provozuje 13 poboček, tu nejnovější otevřela na
Masarykově nádraží v Praze. Do konce roku přibudou další čtyři.
Řetězec restaurací Pizza Hut společnosti AmRest postupně rozšiřuje svou síť. Po dvou letech od návratu na český trh značka v současnosti provozuje 13 poboček, a to v Praze, Brně, Ústí nad Labem a Liberci. Nejnovější restaurace byla otevřena koncem října na Masarykově nádraží v Praze. Do konce roku přibudou ještě čtyři pobočky, kromě Prahy se k zastoupeným městům přidá Plzeň, Mladá Boleslav a Ostrava. Smělé jsou plány i na následující roky. Postupně budou přibývat další města, do tří let by mělo být plně pokryto až 80 % českých měst s počtem obyvatel nad 100 tisíc.
Nová restaurace na pražském Masarykově nádraží je po provozovně ve Vodičkově ulici v pořadí druhou restaurací typu in-line store s vlastním vchodem z ulice, není tedy součástí nákupního centra. Rozkládá se na dvou patrech a celkem nabízí 66 míst k sezení. Jedná se o šestou pobočku otevřenou v letošním roce. „Nová pobočka bude stejně jako ty ostatní cílit zejména na zákazníky, kteří mají rádi čerstvé a kvalitní jídlo,” říká za Pizza Hut Josef Vavrinec a dodává: „U nás dbáme na čerstvost a v 5 minutách od objednání má náš host čerstvou pizzu přímo z pece.”
Kromě nové pobočky nabídne Pizza Hut i novinku v podobě těsta ve stylu San Francisco. Jedná se o veganské kváskové těsto bez vajec a mléka, které je lehčí a křupavější, a ve všech restauracích je připravováno každý den čerstvé. Další novinku představují kuřecí křídla, která Pizza Hut nejdříve uvedla v rámci svého rozvozu, nyní je přidává do nabídky svých restaurací.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Fanta letos uvede halloweenskou limitovanou edici s motivem Ghost Face,
známým z filmové série Vřískot. Kolekce bude od konce srpna dostupná na
plechovkách a PET lahvích a doplní ji digitální obsah i spotřebitelská
soutěž.
Premiérové díly osmé řady Kriminálky Anděl zahajují na TV Nova
v pondělí 31. srpna ve 20:20.
# Aktuality # Marketing # Lidé
Do Scott.Weber Workspace nastoupil Jakub Telenský. Na pozici Director of
Marketing & Communications řídí marketing, komunikaci a rozvoj značky.