Autor textu MediaGuru
Mobilní aplikace pro cestování Placehunter přichází s novým konceptem.
K zemím střední Evropy přidává Itálii.
Společnost Placehunter, mobilní aplikace pro cestování nabízející zážitky ve střední Evropě, přichází s redesignem své platformy. Cílem změny je vylepšit uživatelský zážitek, nově nabízí personalizaci a zároveň rozšiřuje geografické pokrytí o Itálii.
„Vždy jsme se snažili poskytovat našim uživatelům co nejautentičtější, nejobohacující a uživatelsky nejpřívětivější zážitky z cestování,“ říká zakladatel společnosti Placehunter Jaroslav Janouš a dodává: „Naše nejnovější rozšíření a redesign tento závazek ještě více upevňují.“
Mobilní aplikace nově nabízí komplexní přehled míst, který zjednodušuje výběr výletů a poskytuje uživatelům přehlednější a intuitivnější rozhraní pro plánování svých cest. Díky predikcím algoritmům nabízí Placehunter personalizované návrhy na základě individuálních zájmů uživatelů, kteří mají možnost pojmout své cestování také gamifikačně. Prostřednictvím hodnocení a sdílení svých zážitků mohou získávat různé cestovatelské úrovně a zároveň se podílet na budování komunity. V neposlední řadě mohou využívat předpřipravené cestovní itineráře.
„Věříme, že tyto funkce způsobí významný posun ve způsobu, jakým naši uživatelé objevují, sdílejí a užívají si své cesty,“ dodává spoluzakladatelka společnosti Placehunter Eliška Hudcová s tím, že od letošního léta mohou lidé s Placehunter cestovat nejen po České republice, Slovensku, Maďarsku a Rakousku, ale i po Itálii.
Nová verze aplikace Placehunter je nyní k dispozici ke stažení na platformách iOS a Android.
-stk-
# redesign # cestovní ruch # cestování # mobilní aplikace # zážitky # Placehunter
Autor textu MediaGuru
Po dobu hokejového šampionátu mohou zákazníci O2 získat roamingová data
o 200 Kč levněji. Akce platí od 15. do 31. května a zohledňuje to, že
Švýcarsko není součástí evropské roamingové zóny.
Americký řetězec Five Guys rozšiřuje spolupráci se skupinou katz83, která
bude nově zajišťovat strategické PR, sociální sítě, influencer marketing
i tvorbu obsahu pro český trh.
# Aktuality # Marketing # Reklama
Značka Mila uvádí po více než půlstoletí vůbec první novou příchuť.
Kokosovou variantu doprovází kampaň od Triad Prague, která upravuje
dlouholetý slogan „Mila je jen jedna“ na nové „Mila je jedinečná a teď i kokosová“.