Autor textu Martina Vojtěchovská
Videoserver Playtvak.cz plánuje od úterý 30. června uvést nový pořad, tzv. pomalou televizi (Slow TV), uvedl server iDnes.cz z portfolia skupiny Mafra. Slow TV se zaměřuje na sledování obyčejných jevů, děj tak většinou plyne bez rychlých nebo akčních zápletek. Například norská televize vysílala v rámci tohoto formátu dvanáctihodinový pohled na hořící krb.
Playtvak.cz chce například v rámci pomalé televize v úterý nabídnout souboj mikrobů, probíhající uvnitř našeho těla. Ve středu plánuje odvysílat přílet dopravního letadla Airbus A380 společnosti Emirates.
"Pro uvedení Slow TV v České republice nás inspiroval velký úspěch podobných projektů v několika zemích Evropy v čele se slavnými slow TV pořady Thomase Helluma v Norsku," zdůvodnil server.
Videoserver Playtvak.cz spustila mediální skupina Mafra v neděli 21. června.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Vláda podporuje i poslanecký návrh na omezení poplatků pro ČT a ČRo.
Chce rozšířit okruh lidí a firem, které od placení poplatku osvobodí.
Allegro spouští novou marketingovou kampaň s postavou „Cenfluencera“,
která má zákazníkům ukázat, že výhodné nákupy nejsou omezené pouze na
období sezónních slev
# Aktuality # Lidé # Marketing
Novou ředitelkou značky a marketingové komunikace T-Mobilu se od srpna stane
Tímea Balogh. Do české pobočky přichází ze skupiny Deutsche Telekom, kde
měla na starosti marketing pro spotřebitelský segment.