Autor textu Martina Vojtěchovská
Další možnosti při vydávání zboží v široké prodejní síti plánuje společnost PNS, hlavní distributor periodického tisku v České republice. Podle informací MediaGuru.cz dokončuje uzavření podmínek o spolupráci se službou Uloženka.cz. Konkrétní podoba výdejních míst této služby se v tuto chvíli připravuje.
PNS spustila vlastní službu výdejních míst Baliczech loni v říjnu. Zákazníkům internetových obchodů umožňuje objednat si zboží, vyzvednout si ho a případně i uhradit v prodejnách tisku. Počet výdejních míst PNS je nyní téměř 500. Uloženka.cz disponuje v Česku sítí 345 výdejních míst.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Fintech Fidoo ze skupiny Direct spustil novou kampaň, která představuje jeho
novou platformu pro řízení firemních financí. Koncept „Insider
knowledge“ vytvořila agentura Planetary a staví na myšlence, že
konkurenční výhodou není množství dat, ale schopnost rozhodnout se na
jejich základě dříve.
Ženská nejvyšší fotbalová soutěž vstupuje do nové sezóny s novou
vizuální identitou od agentury X Production. Jejím ústředním prvkem je
jazyková hříčka v názvu Fortuna LYGA, která využívá záměnu měkkého
„i“ za tvrdé „y“.
Nový seriál Boží plán, který si TV Nova připravila pro úterní a čtvrteční večery, zahájí od úterý 1. září. Seriál Studna uvidí
televizní diváci poprvé v neděli 6. září.