Autor textu MediaGuru
Nobilis Tilia otevírá svou čtvrtou značkovou prodejnu, tentokrát
v Brně.
Česká značka přírodní aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia otevírá svou další kamennou prodejnu, a to v brněnském centru Olympia. Jedná se v pořadí o čtvrtý obchod – kromě prodejny v Návštěvnickém centru a sídlu společnosti ve Vlčí Hoře má také pobočky v Praze a Ostravě.
I v Brně uplatňuje značka svůj zážitkový koncept prodejny, který umožňuje zákazníkům poznat a vyzkoušet portfolio aromaterapeutické kosmetiky. Součástí nabídky je i odborné poradenství prodejních asistentek, systém věrnostních odměn za nákupy, ale také speciální služba pick-up, která nabízí zákazníkům telefonickou objednávku s výdejem na prodejně. Každý den během otevírací doby nabízí Nobilis Tilia také mini workshop Voňavé tvoření, během něhož je možné si vyrobit svůj vlastní aromaterapeutický produkt. Prodejna nabídne i přednášky a akce s odborníky ze světa aromaterapie.
Brněnská pobočka vznikla, stejně jako prodejna v ostravském Avion Shopping Parku, ve spolupráci se společností Moris Design.
-stk-
# prodejna # Brno # kamenný obchod # Nobilis Tilia # aromaterapie # Moris Design
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Marketing # Lidé
Na pozici Head of Marketing ve společnosti Makro ČR přichází Dana
Bičovská.
# Aktuality # Marketing # Retail
V březnu se 15 bývalých lékáren společnosti Sanovia stává součástí
sítě Dr. Max. Téměř polovina z nich je v hlavním městě.
Jedničkou nedělního večera po 20:00 v divácké skupině starší 15 let
zůstává seriál Extraktoři před seriálem Neuer. Nová reality Asia Express
následovala, ve skupině 15–54 dosáhla ale na nejvyšší sledovanost.