Autor textu MediaGuru
Podcast týdeníku Reflex s názvem Prostor X má novou tvář, kterou je
moderátorka Pavlína Horáková.
Rozhovorový podcast Reflexu Prostor X se vrací v nové podobě. Po období, kdy se u mikrofonu střídali různí redaktoři, nyní přichází stálá moderátorka Pavlína Horáková. Známá je ze zpravodajského vysílání Epicentrum na Blesk.cz, ale třeba také z koncertních pódií.
„Pavlína do Prostoru X přináší svěží energii a zkušenosti, které rozhovorům dodávají nový impuls. Její schopnost ptát se přímo a zároveň naslouchat dává podcastu hloubku, kterou naši posluchači milují,“ říká Martin Bartkovský, šéfredaktor Reflexu.
Prostor X s Pavlínou Horákovou odstartuje svou novou éru speciálním živým dílem. Ten se odehraje 28. května v Hale 11 Holešovické tržnice jako součást velkolepých oslav 35 let Reflexu, kde kromě živých debat proběhne také výstava velkoformátových fotografií a současného umění.
-mav-
# podcast # audio # Reflex # Prostor X # Pavlína Horáková
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Pod výzvou adresovanou ministrům a poslancům jsou podepsáni převážně ti
radní ČT, kteří se staví proti táboru radních zvolených do Rady ČT
s podporou stávajících vládních stran.