Autor textu MediaGuru
Prima představila svůj podzimní program: nový seriál Obchoďák bude
vysílat v pondělí a ve středu. Cesty domů přesune na úterý a čtvrtek.
Nový seriál Obchoďák, který Prima natáčí v prostředí reálného obchodního centra v pražských Arkádách, má být její hlavní podzimní novinkou. Prima o novém seriálu v hlavní roli s Terezou Kostkovou mluví jako o největší investici do vlastní tvorby v historii Primy a věří, že díky němu pozlobí konkurenci. „Věříme, že Obchoďák nám pomůže rozdíl mezi námi a konkurencí smazat,“ zmínil programový ředitel Primy Petr Vladyka.
Prima family ho do vysílání nasadí v pondělí a ve středu od 20:00. Přesune proto svůj vlajkový seriál Cesty domů na úterý a čtvrtek, čímž se střetne s konkurenčním seriálem TV Nova Ordinace v růžové zahradě. Půjde už o pátou řadu seriálu Cesty domů, který patří k nejsledovanějším pořadům televize vůbec.
Další z nových seriálů, který Prima na podzim nabídne, bude příběh ze školního prostředí Základka. Má jít o komediální příběh z prostředí základní školy, ve kterém ztvárnil roli ředitele školy Bob Klepl. Vysílat jej bude v pondělí po skončení Obchoďáku.
Vedle seriálů představí Prima family i novou talk show Zrcadlo tvého života s Jiřinou Bohdalovou s podtitulem „Hvězdná setkání po letech“. Jiřina Bohdalová si do pořadu bude zvát hosty z řad známých osobností. Pořad bude nasazen do vysílání v pátek.
Pokračovat budou i další díly pořadu Jiřího Krampola Nikdo není dokonalý, Partička, Show Jana Krause a lifestylový Top star magazín.
Formát reality show vyplní na Prima family premiérové díly pořadu Prostřeno, vysílaného každý všední den od 18:00, ale Prima také plánuje na podzim pokračovat s odvozeným pořadem VIP Prostřeno!, jehož premiérové díly chce na podzim uvést.
Do pátečního vysílání budou také zařazeny nové díly kuchařského pořadu se Zdeňkem Pohlreichem Ano, šéfe. Vaření se bude věnovat i nová podvečerní nedělní show Když vaří táta s Martinem Polačkem.
Jak už dříve Prima oznámila, do podzimního vysílání nasadí i novou řadu talentové reality show Česko Slovensko má talent. Moderátorem pořadu bude opět Jakub Prachař, v roli porotkyně opět vystoupí Lucie Bílá. Ve vysílání se reality show objeví vždy v neděli od 20:00.

seriál Obchoďák
seriál Základka
talk show Zrcadlo tvého života
kuchařská show Když vaří táta
a publicistický pořad Reportéři na vaší straně...zatím nebyl blíže představen
Cesty domů
Partička
kuchařská show Ano, šéfe
reality show Česko Slovensko má talent
Prostřeno! a VIP Prostřeno!
..a dále: Nikdo není dokonalý, Show Jana Krause
-mav-
Autor textu MediaGuru
Vládní koalice nemá podle ministra kultury Ota Klempíře (Motoristé)
v úmyslu redukci médií veřejné služby a toto téma není na stole.
Nejsledovanějším pořadem čtvrtečního večera po 20:00 v divácké
skupině starší 15 let zůstávají Chalupáři. Jejich náskok před
Inspektorkou Candice Renoirovou není ale velký.
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání souhlasí s převodem podílu ve
společnosti provozující regionální televizi TV Brno 1.