Autor textu MediaGuru
Letošní 11. ročník POPAI Day se uskuteční 21. listopadu. Součástí
bude i vyhlášení vítězů tří oborových soutěží.
V Kongresovém centru Top Hotel Praha se 21. listopadu bude konat 11. ročník POPAI Day, kterou pořádá oborová organizace POPAI CE. Její součástí bude konference POPAI Fórum i vyhlášení soutěží POPAI Awards, Hvězda 3D reklamy a POPAI Student Award.
Letos se konferenční část zaměří na zásadní trendy, perspektivy a výzvy oboru marketingové komunikace v retailu. Odborný program přinese inspirující novinky z retailu a z výzkumu o chování zákazníků, představí, jak pomocí pokročilých vědeckých metod měnit nákupní chování a jak v retailu prakticky využít neurovědu, psychologii, sémiotiku, sémantiku a další disciplíny. Součástí programu budou rovněž specializované workshopy provázané na praxi.
Součástí dne bude i soutěžní expozice či speciální výstavní zóna Shopper Lab, jež představí moderní technologi a inovativní systémy, které slouží k měření a analýze chování zákazníků v retailu.
Více informací o akci naleznete zde.
-stk-
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Marketing # Lidé
Marie Mošová je v roli členky představenstva Hartmann – Rico
zodpovědná za obchod a marketing, lidské zdroje a řízení dodavatelského
řetězce. Do firmy se vrací po dvou letech, kdy vedla české a slovenské
zastoupení společnosti Schülke.
Communication Lab připravil pro festival Dvořákova Praha videoklip
k Symfonii č. 9 „Z Nového světa“. Projekt kombinuje klasickou hudbu se
současnou vizuální estetikou a má festivalu pomoci oslovit nové,
především mladší publikum.
Talkshow 7 pádů Honzy Dědka se v nabídce Televize Seznam objeví ve
čtvrtek večer, zatímco dříve se vysílala v úterý. Předcházet mu bude
seriál Chlapci a chlapi. Také na podzim vsadí Seznam na archivní českou
i zahraniční tvorbu. Odvysílá i seriály Plechová kavalérie, Nemocnice
na kraji města – nové osudy, Profesionálové nebo české
detektivní filmy.