Autor textu Kateřina Straková
Společnost Pivovary Staropramen se stává v České republice a na Slovensku výhradním distributorem ležáku Corona Extra. Mexická značka tak doplňuje dosavadní portfolio mezinárodních značek, jako je Stella Artois, Hoegaarden a Leffe.
Corona Extra byla poprvé uvařena v roce 1925 v pivovaru Cervecería Modelo v Mexiko City
a o deset let později se stala nejprodávanějším pivem v Mexiku. Dnes značka komunikuje prostřednictvím konceptu „Find Your Beach“, v němž se spojuje s pláží jako exotickým místem k odpočinku a prezentuje se ikonickou lahví a servírovacím rituálem, kdy se pivo pije přímo z lahve s plátkem limetky.
Značka Corona Extra bude k dostání především ve vybraných provozovnách. Zakoupit ji bude možné také ve vybraných obchodech. „Naším cílem je postupně rozšiřovat povědomí a distribuci značky Corona Extra u nás. Spotřebitelé se tak mohou těšit na její větší dostupnost,“ doplňuje Zdeněk Prajs, marketingový ředitel společnosti Pivovary Staropramen.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Olympijské přenosy vynesly ČT sport za uplynulý týden na čelo trhu, padl
i rekord online sledovanosti.
Vydávám se na dráhu youtubera, sdělila Lucie Výborná v pořadu Přímá
řeč s Petrem Vavrouškou a přiblížila, že za deset dnů od uvedení
svého podcastu eviduje téměř tři tisíce předplatitelů.
Letos se KitKat v rámci partnerství představí fanouškům na dvanácti
závodech Formule 1.