Autor textu MediaGuru
Členové PR Klubu zvolili nové vedení. Místopředsedkyní se stala Jana
Karasová, ve Výkonném výboru nově zasedne Patricie Šedivá.
Členové profesní organizace PR Klub si po roce zvolili nové vedení. V roli předsedy bude pokračovat stávající šéf sdružení Pavel Vlček, místopředsedkyní je nově Jana Karasová, mluvčí Air Bank. Členskou základnu aktuálně tvoří rekordních 211 komunikačních profesionálů.
V pětičlenném Výkonném výboru nově usedne Patricie Šedivá, manažerka externí komunikace Coca-Cola. Pokračovat v něm nadále budou Jana Náchodská, tisková mluvčí Agentury pro podnikání a inovace, a Jan Osúch, PR ředitel Travel Advance, který se věnuje propagaci Dubaje ve střední Evropě.
Členky Revizní rady PR Klubu Alexandra Ruberová, jednatelka Conso Eminens, Denisa Ratajová, vedoucí komunikace Sue Ryder, a Lucie Zaki, šéfka marketingu Neeco Global ICT Services, pokračují ve svých funkcích do konce volebního období.
„Velmi si vážím toho, že mohu společně s kolegy pokračovat v práci pro komunitu profesionálů v oboru komunikace a public relations. PR Klub jako profesní asociace hájí zájmy více než dvou set členů, z nichž většinu tvoří zadavatelé na pozicích ředitelů či manažerů komunikace a vnějších vztahů, tiskoví mluvčí a další experti na oblast PR, například z řad majitelů či seniorních manažerů PR agentur,” říká předseda klubu Pavel Vlček.
„Jako organizace sdružující primárně zadavatele budeme ještě intenzivněji spolupracovat s majiteli a vedením agentur poskytujících služby v oblasti komunikace. Cílem je, aby na jedné straně zadavatelé měli lepší přehled o nabídce, zkušenostech a schopnostech agentur, a na straně druhé, aby agentury získaly mnohem lepší přehled o potřebách zadavatelů,“ doplňuje Vlček.
PR Klub rovněž organizuje oborovou soutěž Zlatý středník, který letos obdržel přes 400 přihlášek. Historicky poprvé hodnotí tento rok i projekty ze Slovenska.
-stk-
# personálie # lidé # komunikace # PR # PR Klub # Zlatý středník
Autor textu MediaGuru
Oneplay si po roce od spuštění připisuje téměř tři miliardy spuštění
videí a 1,6 miliardy odsledovaných hodin. Podle skupiny Nova se během
prvního roku stala největší streamingovou platformou na českém trhu.
Nedělní díl pořadu Otázky Václava Moravce vidělo v souhrnu za první
i druhou část 1,139 mil. diváků starších 15 let.
Na pozici Executive Creative Director agentury VML přichází Sinead Roarty.