Autor textu Kateřina Straková
Sdružení profesionálů PR Klub zveřejnilo program pro jarní sezónu 2015. Příští týden 19. února proběhne jednodenní workshop týkající se anket a výzkumů, jejich přípravy a využití v PR praxi či při vyhodnocování kampaní. Vystoupí na něm Ivan Tomek z MR Think, Petra Průšová z Millward Brown, Jan Tuček ze Stem/Mark či Hana Huntová ze sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění SIMAR.
V březnu povede novinář Bohuslav Bohuněk podvečerní seminář s názvem „Čím štvou PRisté novináře“ a shrne nejběžnější, ale i nejkřiklavější chyby, kterých se pracovníci PR ve své praxi dopouštějí.
V květnu pak proběhne speciální jednodenní akce s pracovním názvem „Politické PR“ jejímž tahákem bude nejznámější český politický lobbista Miroslav Šlouf.
V červnu proběhne také jednodenní workshop zaměřený na PR neziskových organizací a na společenskou odpovědnost firem a otázek etiky i vhodnosti její veřejné prezentace.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Jedničkou středečního večera po 20:00 zůstává v divácké skupině nad
15 let seriál Kamarádi. U mladších diváků 15–5č vedou Extrémní
proměny. Pořadem celého dne byl odpolední hokejový zápas Česka
s Itálií, který zhlédlo 1,02 mil. diváků starších 15 let.
Celkový objem čistých investic směřovaných do rádiové reklamy byl
v prvním čtvrtletí prozatím nejvyšší. Meziroční růst byl ale jen
mírný a nedosáhl na úroveň růstu v prvním čtvrtletí
předchozích let.
Slevomat Group spouští novou brandovou kampaň „To musíte zažít“,
kterou připravila Mark/BBDO. Má posunout vnímání značky od slevového
portálu směrem k platformě zaměřené na zážitky a dovolené.