Autor textu Martina Vojtěchovská
Při příležitosti svých šestých narozenin, které připadají na 1. dubna 2015, nabídne Prima Cool opět maratón premiérových dílů seriálu Simpsonovi. Konkrétně půjde o šest premiérových dílů 26. řady.
„Simpsonovi jsou pro fanoušky Coolu doslova modlou, což se ukázalo i na sledovanosti maratonu Simpsonových na Nový rok. Rozhodli jsme se proto, že našim věrným divákům naservírujeme tuhle cool zábavu i v rámci narozenin Coolu,“ uvedl marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.
Připravuje se také narozeninová party Cool Day, která podruhé proběhne v industriálních prostorách pražské La Fabriky. Vstupenky na Cool Day lze zakoupit za 199 Kč v síti Ticketpro. Hlavními partnery akce jsou Agip, CineStar Club a mediálním partnerem je rádio Spin.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Fintech Fidoo ze skupiny Direct spustil novou kampaň, která představuje jeho
novou platformu pro řízení firemních financí. Koncept „Insider
knowledge“ vytvořila agentura Planetary a staví na myšlence, že
konkurenční výhodou není množství dat, ale schopnost rozhodnout se na
jejich základě dříve.
Ženská nejvyšší fotbalová soutěž vstupuje do nové sezóny s novou
vizuální identitou od agentury X Production. Jejím ústředním prvkem je
jazyková hříčka v názvu Fortuna LYGA, která využívá záměnu měkkého
„i“ za tvrdé „y“.
Nový seriál Boží plán, který si TV Nova připravila pro úterní a čtvrteční večery, zahájí od úterý 1. září. Seriál Studna uvidí
televizní diváci poprvé v neděli 6. září.