Autor textu MediaGuru
Pod hlavičkou stanice Prima Love se potřetí poběží v pražské Stromovce,
partnerem akce je opět inSPORTline.
Televize Prima pořádá pod hlavičkou kanálu Prima Love třetí ročník inSPORTline Prima Runu v pražské Stromovce. Akce se uskuteční v sobotu 12. května, nově je otevřena i pro děti do 14 let.
„Náš běžecký happening již třetím rokem spojuje všechny sportovní nadšence, veřejnost a známé tváře televize, kteří aktivně stráví společné chvíle na trati. V letošním roce jsme se rozhodli běh navíc ještě rozšířit o dětské kategorie a věříme, že si tak přijdou májový den užít společně i rodiny s dětmi,“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zároveň zodpovědný za agenturu Solootions.
Partnerem akce se již podruhé stala společnost inSPORTline. „inSPORTline Prima Run je pro nás skvělou příležitostí, jak některé z našich produktů představit konkrétní cílové skupině. Zároveň se aktivně podílíme na sportovní akci, která nám, jakožto výrobci sportovních pomůcek, dává smysl,“ uvedl Ladislav Vichánek, marketér z inSPORTline.
Ambasadorem inSPORTline Prima Runu je sportovec a moderátor Zpráv FTV Prima Roman Šebrle. Patronem akce je Magistrát hlavního města Prahy.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Filmově zpracovaný spot s estetikou akčních filmů má nejen zaujmout, ale
především motivovat veřejnost k rychlé a aktivní pomoci v krizových
situacích.
# Aktuality # TV & video # Audio
Předseda ODS Martin Kupka uvedl, že dva členové mediálního výboru dali
v užší volbě kandidátů do Rady ČT hlas Stanislavu Berkovcovi. Podle
Kupky se to při volbě Poslaneckou sněmovnou nebude opakovat.
Mezi nově přidanými prvky se objevily specifické záložky jako Family
Movies, Chlupáčci nebo Henry nebezpečný.