Autor textu MediaGuru
Prima pokračuje v rozvíjení detektivního žánru, do vysílání chystá
krimi Černé vdovy.
Televize Prima odstartovala natáčení nového seriálu ve stylu černé krimi komedie. Osmidílná série Černé vdovy vzniká jako adaptace finského seriálu Mustat Lesket.
V seriálu si zahrají Jitka Čvančarová, Jana Plodková, Lucia Siposová, Boleslav Polívka nebo Filip Blažek. Režisérem je Radek Bajgar. Seriál produkuje Good TV.
Jde o další seriál z detektivního a krimi žánru, který Prima do vysílání připravuje. Aktuálně vysílá premiérové díly seriálů Kapitán Exner, ve výrobě má ale i druhé řady seriálu Polda nebo V.I.P. vraždy.
Příběh seriálu Černé vdovyDetektivní seriál líčí příběh tří žen, které spojuje přátelství a firma, ve které pracují jejich tři manželé. Ke svým ženám se ale chovají násilně nebo nevšímavě. Všichni tři pak tragicky zemřou. Ženy začnou žít nový život, ale jejich představy nového spokojeného života se nepotkávají se skutečností. Detektiv, který případ vyšetřuje, brzy zjistí, že nešlo o nešťastnou náhodu. Brzy pochopí, že ve věci je něco mnohem většího než manželské vraždění. |
-mav-
Autor textu MediaGuru
Ministr kultury Oto Klempíř se ohradil proti vyjádření poslance SPD Josefa
Nerušila pro Český rozhlas Plus, který se po změně financování ČT a ČRo chce zaměřit na posílení kontroly jejich obsahu.
Pátá řada reality show Survivor Česko & Slovensko zaznamenala podle TV
Nova a Oneplay meziroční nárůst sledovanosti o téměř pětinu. Růst
vykázaly také sociální sítě a digitální obsah pořadu. Sezonu završilo
první živé finále v historii české a slovenské verze formátu, které se
uskutečnilo ve vyprodaném Foru Karlín.
Nová internetová video platforma Moravec je nově dostupná na obrazovkách
chytrých televizorů.