Autor textu MediaGuru
Do sobotního prime-time Prima uvede nový pořad se známými tvářemi
Překvápko!.
Televize Prima nasazuje do vysílání nový pořad na principu skryté kamery, který se jmenuje Překvápko!. Moderovat jej budou Martin Dejdar a Andrea Kerestešová. První díl se bude vysílat v sobotu 6. 12. ve 20.15 na Primě. V sobotním prime-time nahradí nový pořad dosud vysílané filmy.
Pořad je založen na tom, že se známé osobnosti maskují do všedních profesí. V prvním dílu se např. objeví Veronika Žilková (jako kadeřnice), Václav Vydra (jako prodavač skateboardů), Luďek Sobota (jako prodavač elektroniky) nebo Ruda z Ostravy (prodavač občerstvení).
Předlohou televizního pořadu Překvápko! je americký originál uvedený pod názvem I Get That a Lot. V USA v show mimo jiné účinkovali modelka Heidi Klum, zpěvačka LeAnn Rimes či herečka Pamela Anderson.
„Princip skryté kamery využívají i Vylomeniny, které jsem na Primě moderoval s Tomášem Měcháčkem. Ale Překvápko! je jiný formát, navíc mě lákalo setkání s mnoha kolegy, kteří se představí v nejrůznějších profesích,“ řekl Martin Dejdar.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Telly uvádí partnerskou akci s investiční platformou eToro. Každý, kdo si
založí nový účet u eToro a provede svůj první vklad, získá od Telly
kompletní balíček Sport na 12 měsíců jako dárek.
CNN Prima News se podle šéfredaktora Tomáše Vojáčka daří hospodařit
v černých číslech mimo jiné díky rostoucí sledovanosti a reklamním
příjmům. Zpravodajská stanice aktuálně dosahuje podílu 2,73 % ve
skupině diváků 15+ a jejím nejbližším cílem je stabilně překonávat
hranici tří procent.
Zpravodajský účet TV Nova na TikToku překonal hranici 400 tisíc
sledujících. Napříč sociálními sítěmi oslovuje více než 1,05 milionu
uživatelů.