Autor textu MediaGuru
Středeční večery budou od začátku února patřit na Primě druhé řadě
seriálu Černé vdovy.
Od středy 1. února se ve vysílání TV Prima objeví od 20:15 druhá řada seriálu Černé vdovy. Nové díly humorného seriálu s detektivní zápletkou navazují na první řadu, která se poprvé vysílala v roce 2019.
Hlavní role opět ztvární Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucie Siposová. Děj se v čase posouvá o tři roky dopředu, vdovám se ale stále nedaří najít životní klid. Představí se i například Iva Janžurová nebo Filip Blažek.
První řada seriálu měla osm dílů, v průměru ji sledovalo 1,2 mil. diváků starších 15 let (zdroj: ATO-Nielsen Admosphere). Seriál vznikl podle finské předlohy, pro televizi Prima ho vyrobila Česká výrobní, produkovala Good TV. Pod scénářem jsou podepsáni Michaela Sabo, Mirka Zlatníková a Radek Bajgar.
-mav-
# TV # TV Prima # seriál # program # Černé vdovy
Autor textu MediaGuru
Česko se bude novou kampaní profilovat jako destinace „plná pohody,
autenticity a jedinečných zážitků".
Streamingové aktivity Warner Bros. Discovery ve čtvrtém čtvrtletí
2025 zvýšily tržby o čtyři procenta a počet předplatitelů
o 3,5 milionu. Dvouciferný růst reklamních příjmů a expanze HBO Max ale
nedokázaly vyvážit vyšší náklady a pokles průměrného výnosu na
uživatele.
Asociace komerčních televizí oznámila úspěšné ukončení provozu
pirátské platformy Bitplay, která neoprávněně nabízela prémiové
sportovní kanály a seriály. K zastavení činnosti došlo na základě
trestního oznámení a následného prověřování ze strany Policie ČR,
která ztotožnila provozovatele.