Autor textu Martina Vojtěchovská
Televize Prima a BUS TV se domluvily na vzájemné spolupráci při sdílení zábavného obsahu. V rámci BUS TV, která je provozována na 882 LCD obrazovkách veřejné hromadné dopravy, se objeví sezonní recepty a vědomostní kvízy, které připraví TV Prima.
Nové spoty se budou objevovat každé dva týdny. Sezonní recepty budou vycházet z webu Prima Fresh. Vědomostní kvízy mají odkazovat na dokumentární tvorbu vysílanou v rámci Prima Zoom.
LCD obrazovky v MHD provozuje společnost TTV LCD s. r. o. BUS TV operuje ve 26 městech a devíti krajích. Na 882 obrazovkách osloví měsíčně podle provozovatele 1,02 milionů cestujících. Podle průzkumů tráví cestující jízdou do práce a z práce či za nákupy v průměru 10 až 15 minut denně.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Nové contentové studio Brigade se zaměří na tvorbu obsahu ze sportovních
akcí v reálném čase a na komunikaci značek, které chtějí sportovní
eventy využívat jako samostatný mediální kanál.
Cenu za nejlepší minisérie nebo seriál si z letošních cen Český lev
odnesl seriál Studna.
Nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00 se stal premiérový
díl pořadu Superlov. Následovaly filmové ceny Český lev a nový seriál
O lidech a koních.