Autor textu MediaGuru
Společnost Prima Online pokračuje v rozšiřování online portfolia,
spouští gastronomický web Fresh.
Prima Fresh je novým webem společnosti Prima Online, dceřiné firmy FTV Prima. Spouští ho ve středu 29. května. Prima Online tím tak rozšiřuje svůj záběr v internetových médiích o další nový segment – gastronomii. Prima Fresh má být určen všem vyznavačům dobrého jídla, primárně míří na ženy i muže ve věku 25-45 let. Chce přinášet veškeré informace o vaření v moderním stylu.
Stejně jako u bulvárního webu Prima Style, který odstartoval v dubnu, bude i Prima Fresh částečně čerpat z informací a materiálů, které vznikají pro gastronomické pořady skupiny Prima (např. Ano, šéfe!, Prostřeno), ale zároveň bude vytvářet původní obsah. Přinášet tak bude videa z pořadů FTV Prima, které se věnují vaření, včetně sestřihů ze zákulisí pořadů a z jejich natáčení.
Prima očekává, že návštěvnost webu se dostane na úroveň 200-300 tis. unikátních uživatelů měsíčně a že vygeneruje 4-5 mil. page views.
Prima tak přichází s dalším online projektem v letošním roce a oproti předešlým rokům mění svůj přístup k onlinu. Naposledy v dubnu uváděla bulvární Prima-Style.cz. Na začátku roku spustila web Prima Zoom a představila také novou podobu portálu iprima.cz a Prima Cool. Ke svým novým pořadům – např. Máme rádi Česko, Polívka na víně, Pekelná výzva či Vylomeniny uvedla vlastní mikrostránky. Výčet nových webů tím ale nekončí, Prima bude v rozšiřování online dále pokračovat.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Jednatelem společnosti Impression Media se stal Jan Dosoudil. Zaujal post,
který zastával Viet Hung Nguyen, který ze svých pozic ve skupině FTV Prima
v červnu odešel.
Mediální společnost Mafra zvýšila v roce 2025 svůj hospodářský
výsledek, a to především díky prodejům podílů ve společnostech
Ticketportal a Acomware a také snížením nákladů díky ukončené
restrukturalizaci.
Britský velvyslanec v Česku Matt Field považuje práci diplomata za
přirozenou formu influencer marketingu. Při příležitosti účasti na
festivalu Colours of Ostrava mluvil o tom, proč je pro diplomacii důležitá
autenticita, jakou roli hrají sociální sítě při budování vztahů mezi
státy i které komunikační priority si během svého působení v Praze
stanovil.