Autor textu Martina Vojtěchovská
Televizní stanice Prima zahájila mediální kampaň na podporu svého nového seriálu Všechny moje lásky. Billboardy avizující nový seriál lákají diváky pomocí tváří seriálu. V něm hlavní roli ztvární Veronika Žilková, v seriálu se dále objeví např. Miluše Šplechtová, Miloslav Mejzlík či Roman Vojtek.
Prima zatím na billboardech neuvádí datum startu nového seriálu, v předběžných programových plánech s ním ale počítá na konec ledna. Úvodní díl seriálu Všechny moje lásky by se mohl poprvé objevit v neděli 25. ledna od 20:15. V jarní sezóně 2015 tak zaujme vysílací čas, který na podzim patřil seriálu Vinaři.
Rodinný seriál Všechny moje lásky sleduje příběh ženy, kterou osud připravil o manžela. V jarním schématu Primy doplní seriály Cesty domů a Svatby v Benátkách.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Výsledky pátečního prázdninového večerního vysílání se nemění. Na
čele zůstává po 20:00 Všechnopárty před Vyprávěj. Druhý jmenovaný má
zároveň nejvyšší sledovanost ve skupině 15–54.
Netflix chce posílit nabídku živého vysílání a letos do něj investuje
přibližně jednu miliardu dolarů, tedy pět procent celkového rozpočtu na
obsah. Streamovací služba si od živých přenosů slibuje vyšší zapojení
uživatelů, růst reklamních příjmů i větší příliv nových
předplatitelů.
PPF a Live Nation vytváří společný podnik k provozování multifunkčních
zařízení v České republice: O2 areny, O2 universa a Fora Karlín.