Autor textu Martina Vojtěchovská
Čtvrtý kanál skupiny Prima – Prima Zoom – zaměřený na poznávání života lidí, zvířat a planety zahájí vysílání v pátek 1. února od 20:00 pořadem o mořských velikánech. Páteční večery
budou na stanici Zoom vyhrazeny právě pro sérii BBC, která sleduje velryby a delfíny a odhaluje dosud nepoznané části jejich života.
Programová skladba televizního kanálu Prima Zoom celkově přinese např. dokumentární pořady z produkce BBC, National Geographic či Discovery. V dalších dnech po zahájení vysílání Zoom nabídne např. pořady: 2. 2. 21.00 – Sloni na útěku, 3. 2. 20.00 – Vláda dinosaurů, 4. 2. 20.00 – Superbouře Sandy, 5. 2. 22.00 – Vzestup a pád impéria: Řím, 6. 2. 21.00 – Nemocnice pro koaly, 7. 2. 20.00 – Hitlerovi válečníci.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
YouTube rozšiřuje nástroje pro rodiče a dospívající uživatele. Nové
funkce mají umožnit lépe regulovat sledování krátkých videí,
zpřehlednit správu dětských účtů a upravit pravidla pro doporučování
obsahu.
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.
Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral se vyjádřil ke své
schůzce s ministrem kultury Otou Klempířem.