Autor textu Martina Vojtěchovská
Patricie Linek Honslová se stává publisherkou ve vydavatelství Astrosat Media. Má mimo jiné vytvářet celkovou strategii časopisů a hledat nové projekty. Do její kompetence také patří inzertní marketing včetně vývoje návrhů a realizace inzertně-marketingových projektů a komunikace směrem k inzertním klientům.
Astrosat Media je bývalým vydavatelstvím Sanoma - mezi jeho hlavní tituly patří např. magazíny Vlasta, Květy, Překvapení, Story či National Geogprahic.
Honslová pracovala 13 let ve vydavatelství Hachette Filipacchi (nyní Burda Media) jako ředitelka marketingu. V roce 2011 založila vlastní vydavatelství Easy Publishing a začala vydávat časopis Kondice, který přešel do portfolia Astrosatu.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Nejsledovanějším pořadem pátečního prázdninového večera po 20:00 byla
filmová komedie Babovřesky 2. Následovala talkshow Všechnopárty.
Fotbalový klub FK Pardubice před startem nové ligové sezony představil
novou vizuální identitu. Dosavadní znak s koněm a názvem města nahrazuje
minimalistické červené písmeno P, které má symbolizovat pohyb, dynamiku
i sportovní ambice klubu.
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže zahájil řízení o převzetí
společnosti Marketing Investment Group Czech firmou BDS Sport CZ. Pod jednu
skupinu by se tak mohly dostat sportovní řetězce A3 Sport, Sport Vision a Buzz spolu s prodejnami Sizeer.