Autor textu Kateřina Straková
V rámci svého partnerství s hokejovou extraligou zahájila pivní značka Radegast kampaň, v níž hodlá vyprávět příběhy hokejových bojovníků. „Fanoušci obdivují nebo kritizují hokejisty za jejich výkony na ledě, ale jen málokdo ví, jaké za nimi stojí příběhy. Hokejové začátky, rodinné zázemí, zranění atd., a to bychom právě rádi změnili a všem ukázali, že jsou za bojovníky označováni právem, protože bojují na ledě i mimo něj,“ přibližuje myšlenku kampaně Marek Dvořák, marketingový manažer značky Radegast.
Jako první svůj příběh vypráví Jiří Vašíček z Mountfield Hradec Králové, který byl v minulé sezóně vítězem statistiky Radegast index. Příběhy dalších hokejistů by měly následovat.
Další aktivitou, která bude následovat, je tzv. výzva hokejových bojovníků. „V hlavní roli budou vítězové Radegast indexu z minulé sezóny. Na webu www.radegastkmen.cz vyzvou fanoušky, aby si zkusili jaké to je, být v kůži hokejového bojovníka,“ popisuje Marek Dvořák s tím, že fanoušci budou vytvářet videa se svými výkony. „Motivace pro fanouška je jasná, možnost osobně se setkat s hráčem a zkusit si přípravu bojovníků přímo na ledě,“ dodává.
Součástí kampaně byla na startu sezóny také speciální edice plechovek vyobrazující loňské lídry Radegast indexu i s motty, která charakterizují jejich styl hry.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Podle Asociace producentů v audiovizi (APA) pomohly zvýšené pobídky
vrátit do Česka zahraniční produkci, obavy ale vyvolává jak zastavení
příjmu nových žádostí, tak vládní návrh na zrušení
koncesionářských poplatků pro ČT.
Pořadem sobotního večera po 20:00 se v divácké skupině starší 15 let
stala talkshow Všechnopárty před Zázraky přírody. ve skupině 15–54 byla
nejsledovanější měl nejvyšší sledovanost film Šifra mistra Leonarda.
Aktualizováno # Aktuality # TV & video
Letošní festivalovou znělku režíroval Ivan Zachariáš, do hlavní role
obsadil herce Stellana Skarsgårda.