Autor textu MediaGuru
Ke konci roku 2025 ukončil působení na pozici výkonného ředitele
společnosti Londa Miroslav Škoda. Jeho odchod proběhl z organizačních
důvodů na základě dohody obou stran.
Společnost Londa, provozovatel rádií Impuls, Český Impuls a RockZone 105.9, upravila strukturu svého vedení. Na konci roku ve funkci výkonného ředitele skončil Miroslav Škoda, od 19. ledna 2026 přebírá nově vytvořenou roli ředitelky pro programy a marketing Lenka Mahdalová.
Miroslav Škoda se během svého působení ve společnosti podílel mimo jiné na rozvoji digitálního rozhlasového vysílání DAB+ a na posilování pozice stanic Londa na českém rozhlasovém trhu.
Lenka Mahdalová obsazuje nově vytvořenou pozici ředitelky pro programy a marketing. Změna má podle společnosti přispět k užšímu propojení programového obsahu s marketingovou strategií a k efektivnější reakci na vývoj mediálního trhu.
Lenka Mahdalová přichází do Londa s více než pětadvacetiletou zkušeností v oblasti médií. V minulosti působila v Českém rozhlase, kde byla šéfredaktorkou stanice ČRo Dvojka, podílela se na tvorbě síťových pořadů regionálních stanic a stála u vzniku digitální stanice ČRo Pohoda. Dříve vedla také rádia City 93,7 FM a Oldies radio, její profesní začátky jsou spojeny s rádiem Kiss Publikum ve Zlíně.
# personálie # lidé # Rádio Impuls # Miroslav Škoda # Lenka Mahdalová
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Marketing # Lidé
Na pozici Head of Marketing ve společnosti Makro ČR přichází Dana
Bičovská.
# Aktuality # Marketing # Retail
V březnu se 15 bývalých lékáren společnosti Sanovia stává součástí
sítě Dr. Max. Téměř polovina z nich je v hlavním městě.
Jedničkou nedělního večera po 20:00 v divácké skupině starší 15 let
zůstává seriál Extraktoři před seriálem Neuer. Nová reality Asia Express
následovala, ve skupině 15–54 dosáhla ale na nejvyšší sledovanost.