Rádio Orlicko shání peníze na svůj provoz
Východočeské Rádio Orlicko vyzývá posluchače k podpoře pomocí
crowdfundingové kampaně.
Východočeská rozhlasová stanice Rádio Orlicko chce pomocí crowdfundingové kampaně zachovat a rozvíjet své vysílání. Jejím cílem je nadále dávat prostor mladým hlasům a budovat mosty mezi generacemi.
„Vaše příspěvky umožní, aby tyto obohacující zkušenosti byly nadále součástí našeho programu a pomohou nám vytvářet prostředí, kde se každý může učit, růst a rozvíjet své schopnosti. Připojte se k nám a podpořte náš příběh plný vzdělávání, rozvoje a hudby. Vaše podpora znamená budoucnost pro mladé talenty, které teprve objevují svůj hlas a místo ve světě. Společně můžeme učinit rozdíl,“ píše posluchačům na webu Donio zakladatel a ředitel Rádia Orlicko Věroslav Musil.
Cesta Rádia Orlicko začala v říjnu 2016 v bytě na panelovém sídlišti v Ústí nad Orlicí, kde s malou skupinou nadšenců a dobrovolníků spustilo regionální vysílání. Od těchto počátků se stanice rozrostla a dnes FM signálem pokrývá většinu území východních Čech a teoreticky může oslovit až 250 tisíc posluchačů. „Všechno toto úsilí je plodem práce několika lidí, kteří se své práci věnují zcela dobrovolně a zdarma ve svém volném čase,“ doplňuje Musil.
-lukpol-
# audio # rádio # crowdfunding # financování # Rádio Orlicko
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Votápková a Justián se v Publicis Groupe posouvají do nových rolí
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie se zaměřila na obchod, marketing a crossmediální plánování
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
ČSOB spustila letní kampaně pro klienty, mladé i děti
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.