Autor textu MediaGuru
Raiffeisenbank využívá v nové kampani Františka Ježka, člena
představenstva banky odpovědného za korporátní segment.
Osobností nové kampaně Raiffeisenbank se stal člen představenstva banky odpovědný za korporátní segment František Ježek. Jeho tvář je na billboardech spojená se sloganem „Dvě věci pohání byznys: vaše ambice a naše financování“.
Cílem této image kampaně, která odstartovala 1. května, je zvyšování povědomí o Raiffeisenbank jako bance vhodné pro korporátní klienty. Kampaň je k vidění na venkovních plochách, v tiskové inzerci a v online médiích.
Je rozdělena na dvě části. Jednu obecnou pro celý korporátní segment a druhou produktovou s nabídkou primárně pro segment malých a středních firem. Účelem kampaně je podpořit úvěry se zajištěním od Evropského investičního fondu (EIF).
„V kampani jsme vsadili na osobnost přímo z banky, protože je to autentické a uvěřitelné. Ukazujeme tím klientům i našim zaměstnancům, že za nabídkou korporátního segmentu stojí profesionál a expert přímo z našich řad,“ komentuje marketingová manažerka Raiffeisenbank Michaela Kuželová.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Zalando spouští kampaň na sezónu jaro/léto 2026 s globální ambasadorkou
Lily Collins.
# Aktuality # TV & video # Lidé
Prima jmenuje ředitele pro VOD a nereklamní příjmy, přichází Jan
Wykrytowicz.
Detektivní seriál Místo zločinu Zlín zůstává v pondělí nad hranicí
milionu diváků a je pořadem pondělního večera i celého dne.