Autor textu MediaGuru
Martin Černý přichází ze společnosti ViaPharma, která se zabývá
distribucí léčiv a má vazbu na retailový řetězec Dr. Max.
Novým ředitelem úseku controllingu skupiny Prima se stal od října Martin Černý. Přichází ze společnosti ViaPharma, která se zabývá distribucí léčiv a má vazbu na retailový řetězec Dr. Max.
Juraj Smetana, který doposud tuto pozici zastával, se bude nadále v controllingu věnovat rozvojovým projektům a jejich strategickému plánování. Obě pozice budou reportovat přímo finančnímu řediteli skupiny Prima, Ladislavu Musilovi.
Martin Černý začínal svou profesní kariéru v oblasti controllingu před dvaceti lety. Během této doby působil v mnoha oborech napříč trhem, jako jsou např. společnosti Xerox, Arval či Antalis. Posledních devět let pracoval ve společnosti ViaPharma.
„Za každým číslem, které projde controllingem, stojí příběh a naším úkolem je všechny ty příběhy poskládat dohromady. Ve skutečnosti je ale ekonomická efektivnost firmy určována chováním lidí, nikoli čísly v Excelu,“ říká ke své nové pozici Martin Černý.
-mav-
# TV # TV Prima # lidé # management # Martin Černý # pesronálie # controlling
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.