Autor textu MediaGuru
Zpravodajství televize Nova povede jen jeden ze stávajících ředitelů Kamil
Houska.
Jeden ze dvou ředitelů zpravodajství televize Nova Martin Švehlák ve své funkci skončil, upozornil Borovan.cz. Ve vedení zpravodajství největší komerční televize tak zůstává jen druhý manažer Kamil Houska.
„Bylo rozhodnuto, že Martin Švehlák skončí na pozici zpravodajství TV Nova. Na této pozici zůstává Kamil Houska, který oddělení zpravodajství povede," sdělila mluvčí Novy Jana Ondrejechová.
Švehlák vedl zprávy Novy od roku 2013. Předtím dva roky působil jako vedoucí redaktor pro obsah. Začínal jako reportér týdeníku Reflex, dále pracoval v publicistice TV Nova či jako zástupce šéfredaktora deníku Blesk. Byl rovněž u založení tiskové agentury Mediafax, kterou pět let vedl.
Houska pracoval v deníku Právo, do Novy nastoupil v roce 2003. Do pozice ředitele sekce zpravodajství a publicistiky nastoupil v dubnu 2017. Před tím působil přes šest let na pozici šéfredaktora zpravodajství a publicistiky.
-čtk-, -mav-
Autor textu MediaGuru
Milka se v nové kampani zaměřuje na sousedské vztahy. Podporuje vzájemnou
laskavost a pomáhá vytvářet přátelské sousedské prostředí.
Videoplatforma skupiny Prima eviduje po třech letech přes 300 tisíc
předplatitelů. K nejúspěšnějším pořadům se řadí Zrádci, původní
seriály nebo některé reality show. Prima+ zároveň představila novinky pro
letošní rok. K novinkám se mimo jiné zařadí také dosud neupřesněná
datingová reality show.
Cestovatelská reality show Asia Express oficiálně představila soutěžící
své premiérové řady. Vsadí mimo jiné i na známé tváře z reality
Zrádci Nicole Šáchovou a Jana Tunu.