Autor textu Martina Vojtěchovská
Čtyři regionální televize založily Asociaci krajských televizí (AKTV), jejímž základním posláním je prosazovat a chránit práva a oprávněné zájmy svých členů týkající se provozu a rozvoje provozovatelů krajského vysílání. Předsedou AKTV byl zvolen ředitel vysílání pražské televize Metropol Jiří Němeček.
Zakládajícími členy AKTV jsou televize Metropol, která vysílá v Praze a Středních Čechách, ostravská televize Polar, liberecká televize GENUS PLUS a východočeská televize VTV1, která startuje na podzim letošního roku.
Asociace krajských televizí umožní podle zakladatelů regionálním televizím spolupráci na nadregionálních projektech a dá prostor pro vyměňování programů. Zároveň má ambici vstupovat do legislativního procesu se svými připomínkami k televiznímu vysílání.
-čtk-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Jedničkou pátečního večera po 20:00 v divácké skupině starší 15 let
zůstává Všechnopárty před seriálem Vyprávěj.
. Po útlumu lokálních aktivit se jedná o návrat k cílení na
spotřebitele a partnery prostřednictvím online prostředí
Reklama na BeRealu je jejími uživateli přijímána lépe než na jiných
sociálních sítí, ukazuje výzkum.