Resort školství láká kampaní pedagogy k očkování
Ministerstvo školství informuje školy o přednostním očkování učitelů.
Přesvědčuje je i propagační kampaní.
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) rozeslalo školám ve středu 24. února informace k přednostnímu očkování učitelů. Zároveň chce pedagogy přesvědčit i propagační kampaní. S informací přišel server Seznam Zprávy.
Klíčové vizuály kampaně pracují s tvářemi vybraných pedagogů a motivem vyhrnutého rukávu. Zástupkyně ředitele ostravské školy PORG Martina Čiklová například říká „Těším se, až se lavice ve třídách opět zaplní…“, ředitel berounské základní školy Via Jiří Luka tvrdí: „Vidím světlo na konci tunelu nejen pro školy…“, ředitel Masarykovy ZŠ v Praze-Klánovicích Michal Černý se nechá očkovat, „protože mě mí žáci potřebují…“.
Jedná se tak o další kampaň, jež chce motivovat lidi k očkování proti covid-19. Již začátkem února ji spustilo hlavní město Praha, které kreativní zpracování od agentury DBB nabídlo volně k použití i dalším krajům. Úřad vlády zatím jen vybral dodavatele, kampaň ale spustí nejdříve v dubnu.
-stk-
# kampaň # koronavirus # očkování # MŠMT # školství # pedagogové
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Česká platforma Epos spojuje RPG, storytelling a novou generaci autorů
Český projekt Epos rozvíjí platformu pro interaktivní příběhy. Spojuje
text, audio a video a staví na komunitě autorů z RPG a fantasy prostředí.
Cílem je nabídnout nový typ zážitku i publikační model pro tvůrce.
Votápková a Justián se v Publicis Groupe posouvají do nových rolí
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie se zaměřila na obchod, marketing a crossmediální plánování
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.