Autor textu Martina Vojtěchovská
Největší průvodce po restauracích v České republice Restu vstupuje na Slovensko. Zájem má také expandovat na maďarský a polský trh.
Na Slovensku se Restu.sk zpočátku zaměří zejména na vybudování nabídky restaurací v Bratislavě, do konce roku plánuje spolupráci s více než 500 podniky nejen v metropoli, ale i dalších slovenských městech. Do konce března zamíří na maďarský trh, do konce dubna na trh v Polsku.
„Stejně jako čeští zákazníci, i ti slovenští budou moci využívat věrnostní systém, který odměňuje uživatele Restu za každou uskutečněnou rezervaci či recenzi. Kredity získané aktivitou na restu.sk mohou zákazníci proměnit na vouchery a dopřát si tak zážitek v restauraci zdarma,” přibližuje zakladatel firmy Pavel Suchánek. Do konce června 2016 Restu spustí také mobilní aplikaci pro systém iOS i Android, která uživateli obratem najde nejlépe hodnocené restaurace v okolí a umožní rychlou rezervaci.
Gastronomický startup Restu.cz vznikl v Česku v roce 2013. Od té doby využilo jeho rezervačního systému 3,5 mil. hostů, v databázi má 130 tis. recenzí. Zákazníci si mohou rezervovat místo do téměř 6 500 restaurací. Otevírací dobu, kontakty, ale i další údaje lze na webu zjistit u více než 18 tisíc podniků, což z Restu dělá největšího průvodce po pohostinských zařízeních v ČR.
-mav-
Autor textu Martina Vojtěchovská
Oneplay odvysílá všechny čtyři zápasy českých klubů ve 3. předkole
evropských pohárů. Jablonec se utká s lotyšským FC RFS v Konferenční
lize, Hradec Králové čeká dvojzápas s tureckým Beşiktaşem
v Evropské lize.
Značka Oreo představila limitovanou edici sušenek vytvořenou ve spolupráci
s jihokorejskou skupinou BTS.
Fotografie Jana Šebka zachycují poslední okamžiky televize Barrandov
v jejím pražském sídle na Barrandově. To na začátku letošních
prázdnin opustila. Provozující společnost Barrandov Televizní Studio
ukončila letos v červnu svou činnost, televizní kanály ale zatím stále
vysílají. Budovu už na konci předloňského roku koupil podnikatel Tomáš
Chrenek.