Autor textu MediaGuru
Skupina Prima angažovala do svého managementu televizního tvůrce Sama
Jaška, který stojí za přípravou několika formátů reality show v Česku
a na Slovensku.
Na pozici ředitele pro reality show a zábavu (Director of R&E) ve skupině Prima nastupuje Samo Jaško. Televizní tvůrce na česko-slovenském trhu stojí například za formáty jako Survivor nebo Love Island, které vysílá konkurenční Nova.Ve skupině Prima jde o nově vytvořenou pozici.
Jaško bude na Primě přímo reportovat výkonnému řediteli Lukáši Kubátovi a bude úzce spolupracovat se segmenty TV řízeným Alex Ruzek a VOD řízeným Janem Maxou.
„Jeho příchod je pro nás strategickým krokem k dalšímu posílení naší pozice v tomto pro diváky a uživatele Prima+ klíčovém segmentu. Věřím, že Samovy rozsáhlé zkušenosti a kreativní vize přinesou na naše obrazovky nové, inovativní a atraktivní pořady, které si diváci zamilují,“ říká Lukáš Kubát, výkonný ředitel skupiny Prima.
„Rád využiji své zkušenosti, aby Prima přinesla divákům inovativní a divácky atraktivní pořady,“ uvedl Samo Jaško.
Samo Jaško přináší do skupiny Prima více než dvacetileté zkušenosti z českého i slovenského televizního trhu. Podílel se na tvorbě více než 1500 hodin obsahu. Jeho portfolio zahrnuje čtyři řady Love Islandu, čtyři řady Survivoru, devět slovenských a jednu českou sérii Farmy. Jako režisér má za sebou přes 150 epizod hudebně-zábavného pořadu Chartshow a několik ročníků soutěží Miss Slovensko a Miss Czech Republic.
-mav-
# TV # TV Prima # personálie # lidé # Samo Jaško
Autor textu MediaGuru
Novým jednatelem majetkově propojených společností se stává Marek
Zábrodský, v Dingo Media současně přebírá také roli CTO. Finance
agentur nově povede stávající jednatel Jan Vobecký.
Letos na jaře by se měla obměnit třetina členů Rady České televize.
Mandát letos končí šesti členům.
Pod výzvou adresovanou ministrům a poslancům jsou podepsáni převážně ti
radní ČT, kteří se staví proti táboru radních zvolených do Rady ČT
s podporou stávajících vládních stran.