Autor textu MediaGuru
Sazka v květnu komunikuje soutěž „Májový Milion“. Podporuje s ní
i svůj věrnostní klub.
Společnost Sazka spustila kampaň na spotřebitelskou soutěž „Májový Milion“, s níž primárně cílí na členy svého věrnostního klubu. Po celý měsíc je bude prostřednictvím komunikace v místě prodeje a v printu vybízet k častějšímu používání věrnostní karty.
„Koncept větších spotřebitelských soutěží s cenami typu obytné auto, osobní automobil nebo ,Májový Milion' zákazníky baví. Ze zkušenosti víme, že je potřeba tyto soutěže rozložit do delšího časového období (jeden měsíc a více), během kterého jsou zákazníci motivováni k častějšímu používání své karty, čímž zvyšují svou šanci na výhru,“ popisuje tiskový mluvčí společnosti Václav Friedmann a dodává: „Tuto část Sazka Klubu určitě přetáhneme i do nové propozice, kterou spustíme Q1/2020.“
U Sazka Klubu totiž firma plánuje kompletní redesign, který inovuje ve spolupráci s Direct People.„Uvědomujeme si, že pokud chceme v retailu úspěšně růst, musíme našeho zákazníka znát lépe. S věrnostním klubem můžeme potřebná data nasbírat, ale jen pod podmínkou, že lidem nabídneme natolik silnou propozici, aby měli důvod u každé transakce kartu použít,“ uvedl v rozhovoru pro MediaGuru.cz marketingový ředitel Sazky Aleš Veselý. Novou nabídku si již společnost testuje na vybraných prodejních místech a chystá její plošné komerční spuštění.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Nový ročník ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu
odstartoval své nominace. Veřejnost i porota mohou své favority nominovat do
17. srpna 2026.
Škoda Group zahájila další fázi příprav nové korporátní identity.
Českou agenturu Dynamo design si vybrala jako partnera pro vytvoření nového
brandu, názvu i vizuální identity. Novou podobu značky chce představit
v roce 2028.
Nakupování prostřednictvím sociálních sítí se v Česku postupně
rozšiřuje. Zatímco loni přes Instagram nebo TikTok nakupovala pětina
Čechů, letos už jde o čtvrtinu. Největší vliv mají sociální sítě na
generaci Z, jejíž část důvěřuje doporučením influencerů více než
tradiční reklamě.