Autor textu MediaGuru
Věnuje se v něm aktuálním tématům reklamního trhu, trendům a výhledům
do budoucnosti.
Seznam.cz spouští podcast s názvem Nejen o reklamě. Věnuje se v něm aktuálním tématům reklamního trhu, trendům a výhledům do budoucnosti. V diskuzním formátu budou vystupovat odborníci nejen ze Seznamu, ale i z agentur a jednotliví zadavatelé. Podcast je k poslechu na Sblogu a postupně se objeví i na platformách Spotify a Apple Podcasts. Nová epizoda bude vycházet každý čtvrtek. Prvním hostem je Jiří Herian, vedoucí marketingového oddělení Seznam.cz.
„Seznam.cz se nachází ve specifickém postavení, kdy je zároveň technologickou firmou, publisherem a částečně i reklamní agenturou. Ve firmě tak pracují desítky až stovky odborníků, kteří mají trhu co říct. Rádi bychom tímto způsobem nechali nahlédnout pod pokličku naší práce s reklamou, představili naše odborníky a jejich prostřednictvím i směr, kam se česká reklamní a digitální scéna ubírá. Externí hosté pak přidávají kontext a pohled z jiné perspektivy,“ uvedl Jiří Herian.
Hosty podcastu budou např. produktový manažer Skliku Martin Lohner, manažerka reklamních systémů Martina Tršová, programmatic manažer Jakub Novotný, ale i externí hosté. Moderátorem podcastu je Martin Jandora, DMP specialista z divize Reklamy, který je pravidelným přednášejícím seznamáckých konferencí.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Značka Frisco přichází s novou kampaní od Boomerang Communication.
Navazuje v ní na dlouhodobý claim „Buďme holky častěji“ a prostřednictvím autentických situací zdůrazňuje spontánnost, emoce a zážitky.
# Aktuality # TV & video # Audio
Symbolicky za pět minut dvanáct se shromáždili zaměstnanci českých
médií veřejné služby, aby vyjádřili znepokojení nad chystanými změnami
financování ČT a ČRo.
Přebírá agendu od zástupce šéfredaktora Tomáše Fraňka, který sport
dočasně řídil od března letošního roku.