Autor textu Kateřina Straková
V pondělí 15. července spouští společnost Sharp na podporu své televizní řady Aquos LED kampaň s názvem „Pro toužící po velkých zážitcích“, kterou spojuje se soutěží. Akce je zaměřená na televize s uhlopříčkou 50, 52, 60, 70, 80 a 90 palců. Pro účast v soutěži je nutná registrace na webové stránce www.sharpemotions.eu a popis emoce, kterou lze zažít díky velké televizi Sharp Aquos LED.
Kampaň bude podpořena BTL a interaktivní kampaní. Internetová kampaň bude implementována na několika on-line kanálech, podpořených tradiční webovou kampaní, která zahrnuje například domény denik.cz, centrum.cz nebo ceskatelevize.cz.
Aktuální kampaň „Pro toužící po velkých zážitcích“ koresponduje se strategií „Velké emoce na velkých obrazovkách“, která již vtiskla podobu kampaně před a během šampionátu EUFA Euro 2012 či dubnové kampani, která probíhala letos v dubnu na televizních kanálech AXN, Film+, Fishing&Hunting, National Geographic, Óčko, Spektrum, Sport1, Sport2, Sport5 a Nova Sport.
Kampaň byla svěřena agentuře Mediatouch. Plánování a nákup médií má na starosti agentura Reprise Media. Kampaň probíhá rovněž v Litvě, Rumunsku, Polsku, na Ukrajině a na Slovensku.
-kch-
Autor textu Kateřina Straková
Výsledky pátečního prázdninového večerního vysílání se nemění. Na
čele zůstává po 20:00 Všechnopárty před Vyprávěj. Druhý jmenovaný má
zároveň nejvyšší sledovanost ve skupině 15–54.
Netflix chce posílit nabídku živého vysílání a letos do něj investuje
přibližně jednu miliardu dolarů, tedy pět procent celkového rozpočtu na
obsah. Streamovací služba si od živých přenosů slibuje vyšší zapojení
uživatelů, růst reklamních příjmů i větší příliv nových
předplatitelů.
PPF a Live Nation vytváří společný podnik k provozování multifunkčních
zařízení v České republice: O2 areny, O2 universa a Fora Karlín.