Autor textu MediaGuru
V pražské Galerii Butovice otevře první společná prodejna Sklizena a Fruitisima. Do dvou let jich přibude dalších osm.
V Galerii Nové Butovice otevře 1. září první společná prodejna Sklizena a Fruitisima, která nabídne rozšířenou gastro zónu s bistrem, salátovým barem a díky Fruitisimu i nabídku vitamínových koktejlů a zmrzliny.
Butovická prodejna je pilotním projektem a v případě úspěšného testu je v plánu do roku 2020 postavit osm sdílených prodejen především v kancelářských čtvrtích a na náměstích menších měst.
„Jsme přesvědčeni, že společné prodejny přinesou zákazníkům obou konceptů další produkty služby, o které mají zájem. Máme totiž velmi podobnou cílovou skupinu zákazníků, kteří dbají na zdravý životní styl a spojením jednak rozšíříme zákaznickou základnu obou konceptů a také nabídneme nové služby, které ocení,” vysvětluje důvody spojení Jan Hummel, zakladatel a CEO Fruitisimo.
Aktuálně se kombinovaná prodejna otevírá formou franšízy. „Prodejna potravin, bistro a ovocný bar mají každý jiné zákaznické špičky a spojení nám umožňuje takto maximálně využít potenciálu daného prostoru. A maximální vytížení lokality je podle nás obou především v prostorách office zón klíčem k úspěchu,” vysvětluje Petr Borkovec, ředitel Sklizeno.
Fruitisimo by mělo také být i součástí Sklizeno Experience, zážitkové prodejny, pro kterou se aktuálně hledá vhodný prostor. V budoucnu by se měl stát tento koncept stát běžnou součástí prodejen Sklizeno.
-stk-
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Marketing # Lidé
Na pozici marketingové manažerky společnosti OMV Česká republika nastupuje
Karolina Kyselová.
Nejsledovanějším pořadem úterního večera po 20:00 ve všech hlavních
diváckých skupinách byl seriál Polabí. Poslední díl přinesl seriál
Bratři a sestry, který skončil těsně druhý ve skupině 15–54.
Český startup Meditz uvádí do ostrého provozu platformu pro digitální
out-of-home reklamu, která propojuje provozovatele obrazovek přímo
s inzerenty. Slibuje vyšší efektivitu, přesnější cílení i nové
příjmy pro podniky.