Autor textu MediaGuru
Automobilka Škoda Auto začíná komunikovat svůj program ojetých vozů
Škoda Plus.
Automobilka Škoda Auto spouští v dubnu kampaň na podporu svého programu ojetých vozů Škoda Plus. Právě ono „plus“ v ní bude hrát hlavní roli.
Se sloganem „Měníme mínusy ojetých vozů na plusy“ chce česká značka vybudovat povědomí o svém programu, představit šíři jeho sortimentu od certifikovaných prodejců, pojištění i financování vozů a zároveň odkomunikovat nabídku tzv. ročních vozů.
Kampaň poběží ve dvou vlnách, první od dubna do června, druhá od srpna do září, a to v televizi, rádiu, tisku a na internetu. V televizi bude vysílán půlminutový spot, který byl natáčen v okolí okolí Ralska, Kokořínska, v Mělníku, Lysé nad Labem a v Praze.
V rádiu bude nasazen 30s spot. V digitálním prostředí využije Škoda Auto online videí a sociálních médií, v tisku inzerci i PR články.
Pod kreativním konceptem je podepsána agentura Zaraguza. Produkci spotu zajistila společnost atswim. Mediální plánování i nákup má na starosti agentura PHD.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Televizní služba Magenta TV od T-Mobilu rozšíří v závěru července a během srpna svou programovou nabídku. Přidá speciální filmový kanál
věnovaný Spider-Manovi, premiéru animovaného snímku Mazlíčci
v průšvihu a také nový sportovní kanál Prima sport.
Mediální skupina Prima očekává letos výrazný růst příjmů od
televizních operátorů. Výnosy z distribuce svých stanic by měly
dosáhnout zhruba půl miliardy korun, zatímco v minulosti se pohybovaly kolem
100 milionů.
Rádio Impuls vyřeší dlouhodobý problém s nedostatečným pokrytím Libereckého kraje. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání souhlasila s přidělením kmitočtového oprávnění ze kótu Prosečský hřeben. Rádio Impuls doposud pro severočeské město využívalo lokální frekvenci 92,1 FM. Toto vysílací zařízení je umístěno na stanovišti v Matoušově ulici. Vysílač zde dlouhodobě pracoval s výkonem 200 Wattů. Z tohoto důvodu měla dosavadní frekvence pouze lokální dokrývací charakter. Nyní se stanice může v rámci této oblasti přesunout na kmitočet 102,3 FM a využít maximální vyzářený výkon 1 kW. Nové vysílací stanoviště na Prosečském hřebeni nabízí odlišné geografické podmínky. Tato lokalita se totiž nachází přibližně o 200 metrů výše než dosavadní dokrývač. Tuto frekvenci v minulosti pro svou distribuci využíval Český rozhlas Liberec. Rozhlasová stanice ji však opustila v rámci reorganizace analogové FM sítě. Následně se Český rozhlas Liberec s vysíláním přesunul na dominantní kótu Ještěd. Pozici na vysílači Ještěd převzal Český rozhlas Liberec po Rádiu Proglas. Tato stanice uvolnila svou frekvenci na základě vlastního strategického směřování. Rádio Proglas se rozhodlo jako jedno z mála reálně podpořit přechod na technologii DAB+. Tuto podporu v praxi uskutečnilo tím, že přistoupilo k vypnutí většiny FM vysílačů. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání tak uvolněný kmitočet pro Liberec přidělila Rádiu Impuls.