Autor textu MediaGuru
Poslední dva dny čelí mediální skupina Vltava Labe Media intenzivnímu DDOS
kybernetickému útoku na veškeré části infrastruktury.
Poslední dva dny čelí mediální skupina Vltava Labe Media (VLM) intenzivnímu DDOS kybernetickému útoku na veškeré části infrastruktury. V současné době skupina intenzivně pracuje na nápravě, uvedla ve čtvrtek dopoledne.
Cíleným kybernetickým útokům čelí mediální skupina VLM už od začátku útoku na Ukrajině. Aktuálně se jedná o DDOS útok, který je svým rozsahem extrémní a je směřován na celou infrastrukturu skupiny VLM, nikoliv pouze na zpravodajské weby.
„Tento bezprecedentní útok zasáhl celou naši skupinu VLM, proto je řešení situace velmi komplikované. Ve spolupráci s poskytovatelem našeho připojení však pracujeme na nápravě a trvalém řešení problému,“ uvedl generální ředitel VLM, Vít Nantl.
V návaznosti na útok dochází k výpadkům webů z portfolia skupiny. Distribuce tištěných titulů se daná situace nedotýká.
-mav-
# internet # online # Vltava Labe Media # kybernetický útok # útok # DDOS
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.