Autor textu MediaGuru
Krajský soud vystavil předběžné opatření proti neoprávněnému
šíření Novy.
Krajský soud v Českých Budějovicích vydal předběžné opatření proti české společnosti Opton, poskytovateli internetových služeb, který vedle nabídky internetového připojení neoprávněně šířil stanice skupiny Nova.
Soud společnosti uložil zdržet se nabízení a sdělování vysílání televizních stanic skupiny Nova, konkrétně TV Nova, Nova Cinema, Nova 2 (dříve Smíchov), Nova Action (dříve Fanda), Nova Gold (dříve Telka) a Nova Sport 1.
„Společnost Opton s námi neměla uzavřenou smlouvu o šíření našich stanic, proto k jejich nabídce a distribuci docházelo z její strany neoprávněně. Proti neoprávněnému šíření stanic skupiny Nova podnikáme veškeré právní kroky a budeme v tom pokračovat,“ uvádí Martin Šnýdr, PR a brand manažer skupiny Nova.
-stk-
Autor textu MediaGuru
Podle monitoringu reklamy Ad Intel je největším inzerentem v segmentu knihy
titul Protagonisté druhé světové války.
Streamovací platforma HBO Max nabídne kompletní přenosy cyklistického Giro
d’Italia i ženské La Vuelta Femenina. Práva drží skupina Warner Bros.
Discovery, která závody odvysílá napříč svými kanály a platformami.
S heslem „Když jde o život, jedeme v tom s vámi“ komunikuje Česká
podnikatelská pojišťovna své životní pojištění.