Autor textu MediaGuru
Stanicím skupiny Barrandov vypadlo kvůli technické poruše ve čtvrtek
odpoledne vysílání.
Aktualizováno # Aktuality # TV & video
Stanice skupiny Barrandov, tedy TV Barrandov, Barrandov Krimi a Kino Barrandov, se ve čtvrtek odpoledne potýkají s výpadkem vysílání. Ten nastal po 16. hodině a týkal se všech distribučních cest (pozemního, satelitního i kabelového vysílání). Vysílání bylo obnoveno ve čtvrtek kolem 21. hodiny.
Na stanicích TV Barrandov viděli diváci monoskop, na kanálech Barrandov Krimi a Kino Barrandov černou obrazovku. Výpadky vysílání souvisely podle TV Barrandov s technickou poruchou.
„Vážení diváci, kvůli technické poruše došlo k přerušení vysílání. Na opravě nyní intenzivně pracujeme, abychom co nejdříve vysílání obnovili," informovala diváky TV Barrandov.
-mav-, -lukpol-
Aktualizováno v 21:30 o obnovení vysílání. Titulek i text jsme upravili.
# TV Barrandov # vysílání # Barrandov Krimi # Kino Barrandov # porucha
Autor textu MediaGuru
Velikonoční benefiční speciál pořadu Peče celá země, který v pondělí vysílala Česká televize na svém hlavním programu ČT1, letos přispěl sbírce Pomozte dětem částkou 15,7 milionu Kč. Jde o rekordní výsledek spojený s tímto formátem. Pořad sledovalo 792 tisíc diváků starších 15 let při podílu na publiku 22,6 %, celkový zásah dosáhl 1,2 milionu diváků. Podle České televize šlo o nejvyšší sledovanost benefičního speciálu od jeho premiéry v roce 1999. Do letošního velikonočního dílu se zapojily osobnosti jako Richard Genzer, Daniela Brzobohatá, Karel Kovář, Pokáč, Pavla Tomicová nebo Zuzana Zlatohlávková. Projekt Pomozte dětem, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize, dlouhodobě podporuje ohrožené a znevýhodněné děti. Vybrané prostředky směřují například na kompenzační pomůcky, odbornou péči nebo vzdělávací a volnočasové aktivity.
Provozovatel vedle stávající stanice TV Morava začíná prostřednictvím
své sítí distribuovat další program určený pro specifické divácké
skupiny v regionu.
Série videí a vizuálů ukazuje, s jakým nasazením se mladí vědci
věnují tomu, co je baví.