Survivor letos půjde na TV Nova opět dvakrát týdně
Reality show Survivor zahajuje na Voyo v úterý 18. února a následně se
představí dvakrát týdně i v lineárním vysílání TV Nova.
Čtvrtá řada reality show Surviror Česko & Slovensko se poprvé představí na platformě Voyo v úterý 18. února. V lineárním vysílání TV Nova půjde poté dvakrát týdně. Poprvé ve středu 19. února a následně ve čtvrtek 20. února. Vysílat se tak bude ve středu a ve čtvrtek v druhém prime-timovém okně od 21:45.
Třetí řadu reality show nabídla Nova loni také nejprve na platformě Voyo a rovněž dvakrát týdně na TV Nova. Vysílala ji na jaře od 5. března do 19. června. V průměru ji na TV Nova sledovalo více než čtvrt milionu diváků starších 15 let. V divácké skupině 15-54 dosáhl podíl pořadu na sledovanosti 20 % (zdroj: ATO-Nielsen). Vysílacími dny byly loni úterý a středa od 21:45.
-mav-
# TV # TV Nova # prime-time # vysílání # reality show # Voyo # Survivor
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Votápková a Justián se v Publicis Groupe posouvají do nových rolí
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie se zaměřila na obchod, marketing a crossmediální plánování
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
ČSOB spustila letní kampaně pro klienty, mladé i děti
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.