Autor textu MediaGuru
Na kolejích českých vysokých škol byly k vidění světelné show, které
vytvořily zajímavou plochu k propagaci. Podívejte se na některé z nich.
Nezvyklou formu outdoorové reklamy nabídl studentům i svým klientům magazín pro vysokoškoláky Studenta. V rámci hlasování v soutěži o nejlepší VŠ kolej pořádal letos již podruhé podívanou Light show na vysokoškolských kolejích.
Light show je postavená na kombinaci světelných efektů a melodií známých skladeb. Jednotlivá okna tvořila políčka v obrazech a dynamických příbězích. Každá budova měla přitom jiné rozměry, samotné animace se musely speciálně přizpůsobit kolejnímu kampusu, kde podívaná proběhla. Světelné efekty se neprojektovaly na budovu zvenčí, jak tomu bývá u obdobných představení zvykem. Speciální lampy různých barev byly nainstalovány přímo do jednotlivých pokojů.
Určitý prostor byl vyhrazen také partnerům, kteří mohli zaujmout 25 tisíc diváků vlastními výtvory a kreativně tak podpořit svůj brand. Mez značkami, které této možnosti využily, byly například: Axe, Hamé, Durex či Excelent. Podívejte se na jejich spoty.
-mav-
Autor textu MediaGuru
Flexi od Kooperativy staví svou digitální kampaň na krátkých rozhovorech
dětí s prarodiči.
Nová kampaň značky české kimchi Beavia „Tak si mě vem!” startuje
15. ledna.
Jeho příchod má podpořit posun Taste směrem k systematičtější
strategické práci se značkami a k propojování marketingu s byznysovými
cíli klientů.