T-Mobile: Magenta TV má 261 tisíc zákazníků
Placená služba Magenta TV měla na konci třetího kvartálu letošního roku
261 tisíc zákazníků. Společnost T-Mobile to dnes oznámila v rámci
hospodářských výsledků za toto období.
Meziroční nárůst o třináct procent zaznamenal operátor T-Mobile ve třetím kvartálu letošního roku u své IP/internetové a satelitní televize. V porovnání v předchozím kvartálem, tedy do konce prvního pololetí 2023, rostla služba jen drobně. Zatímco závěr třetího čtvrtletí pro ni znamenal výsledek 261 tisíc zákazníků, o tři měsíce dříve to bylo 258 tisíc klientů. Magenta TV lze využívat prostřednictvím set-top boxu operátora, TV nebo mobilní a webové aplikace, případně na satelitu Thor.
V oblasti televizní zábavy bylo novinek v Magenta TV za třetí kvartál letošního roku minimum a došlo spíše jen k drobným změnám. Jednou z nich je například zařazení stanice TV1000 Russkoe Kino do tarifu XL, do té doby byl program součástí doplňkové nabídky se zahraničními kanály. Začátkem září představil T-Mobile zákazníkům svůj nový věrnostní program Magenta Moments, do kterého se zapojily například Bageterie Boulevard, CineStar, MOL nebo Kiwi.com.
„Velice mě těší, že se nám daří udržet nastavený trend růstu zákaznické báze i dostát tlaku uživatelů na dostupnost a kvalitu poskytovaných služeb i konektivity. Spokojenost zákazníků se naštěstí odráží na jejich hodnocení, pro nás je hnacím motorem i závazkem. S tím pochopitelně souvisí i masivní investice do výstavby sítě. Ty sice v tomto čtvrtletí přesáhly půl miliardy korun, nicméně rezervy tu jsou – bohužel jsme naráželi na úskalí související se stavební legislativou,“ uvedl Jose Perdomo Lorenzo, generální ředitel společnosti T-Mobile Czech Republic.
-lukpol-
# televize # T-Mobile # internetová TV # satelit # IPTV # Magenta TV # Magenta Moments
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
Středeční večer pro seriál Polda, poté Vyprávěj
Nejvyšší sledovanost ve středu po 20:00 v divácké skupině starší
15 let měl seriál Polda. Následoval seriál Vyprávěj, který zároveň
zaznamenal nejvíce diváků ve skupině 15–54.
Arena Sport bude od 15. srpna součástí skupiny Kanal1
Slovenské sportovní stanice Arena Sport změní od poloviny srpna své názvy
i vizuální identitu. Kanály Arena Sport 1 a Arena Sport 2 budou nově
vysílat pod značkou Kanal1 Sport a Kanal1 Xtra, rebranding se dotkne také
dalších stanic ze skupiny včetně dětského programu Rik.
Předsedou představenstva PNS je Ivo Kalík, střídá Víta Rozsypala
První novinová společnost (PNS) mění po více než sedmi letech vedení.
Z pozice předsedy představenstva odchází Vít Rozsypal, kterého nahrazuje
manažer Ivo Kalík.