Autor textu Kateřina Straková
T-Mobile přichází s novou podobou předplacené karty Twist, kterou představí v srpnové reklamní kampani. Změna je spojena s nabídkou odměny za dobití, díky níž budou zákazníci moci volat neomezeně v síti T-Mobile a získají 100 MB dat navíc, vždy na 30 dní po dobití částky 300 Kč a více.
Kampaň pracuje s myšlenkou, že lidé se o svůj mobil starají jako „o mobilního mazlíčka“, z toho vychází slogan „Twist. Krmení pro váš mobil“.
Kampaní, jež poběží od začátku srpna v outdooru, na internetu a sociálních sítích, budou provázet 3D maskoti. O týden později bude nasazen i televizní spot.
Pod kampaní je podepsána agentura Havas Worldwide Prague. Online zajišťuje Proboston Creative. O mediální plánování a nákup médií se stará MediaCom. O produkci televizního spotu se postarala Barbora Šafaříková, o postprodukci studio PFX Progressive. Výtvarně se na kampani podílel Přemysl Ponáhlý, pod animací je podepsán Peter Harakaly. Scénář je dílem Anny Kučerové a Dušana Koutského.
-stk-
Autor textu Kateřina Straková
Ani případné větší úspory v České televizi by podle generálního
ředitele Hynka Chudárka neměly znamenat konec pořadů StarDance nebo Peče
celá země. Televize je považuje za důležitou součást programu a má na
ně zakoupené licence.
Čtvrt roku po uvedení do kin míří na platformu Disney+ filmový snímek
Ďábel nosí Pradu 2. K dispozici bude od 29. července 2026.
Art Directors Club Czech Republic má od července novou výkonnou ředitelku.
Po téměř sedmi letech ve funkci končí Jana Pokorná Valenčíková, kterou
nahrazuje dosavadní členka výboru Julie Vernerová.