Autor textu MediaGuru
T-Mobile spouští 15. července novou nadlinkovou kampaň, tentokrát se
skautskou tematikou.
Od pondělí 15. července zahajuje mobilní operátor T-Mobile letní nadlinkovou kampaň, která poběží v televizi, outdooru, tisku i na internetu. Již po šesté sází T-Mobile na herecké duo Vojty Kotka a Lukáše Pavláska, kteří si tentokrát zahráli na skauty. Hlavním sdělením kampaně je nabídka rychlého internetu.
Kampaň pochází opět z dílny agentury Saatchi&Saatchi. Režie spotů se tentokrát ujal Dominik Miškovský, produkci zajistila společnost Boogiefilms. Mediální plánování a nákup médií má na starosti agentura Mediacom.
-kch-
Autor textu MediaGuru
Výzkumná agentura Behavio otestovala tři kampaně, které běžely během
mistrovství světa 2026, aby zjistila, co si diváci z reklamy reálně
odnášejí.
Za řízení obchodní strategie agentury Mediaplus Prague nově zodpovídá
Pavel Sládek.
Penny po necelých dvou letech mění kreativní agenturu, nově bude
spolupracovat s EverWhere.